Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Etelä-Karjala

Etelä-Saimaa ja ES Keskiviikko                                                         Luumäen Lehti
Sähköposti: myynti@esaimaa.fi                                                           Sähköposti: myynti@luumaenlehti.fi
Vaihde (05) 210 011                                                                               Vaihde (05) 210 011

Uutisvuoksi                                                                                           Länsi-Saimaan Sanomat
Sähköposti: myynti@uutisvuoksi.fi                                                      Sähköposti: myynti@lansisaimaa.fi
Vaihde (05) 210 011                                                                               Vaihde (05) 210 011

 

Lappeenrannan Uutiset, ilmestymistauolla 15.4.2020 –               Paikallislehti Joutseno
Sähköposti: myynti@lappeenrannanuutiset.fi                                    Sähköposti: myynti@joutsenolehti.fi
Vaihde (05) 210 011                                                                                Vaihde (05) 210 011

 

 

Anuriikka Poutala

Mediamyyjä
040 707 5107
anuriikka.poutala@kaakonviestinta.fi

Ilona Peltola

Mediamyyjä
044 767 2222
ilona.peltola@kaakonviestinta.fi

Hanna Ukkola

Asiakkuuspäällikkö
040 643 1962
hanna.ukkola@kaakonviestinta.fi

Riikka Muttilainen

Asiakkuuspäällikkö
044 756 1255
riikka.muttilainen@kaakonviestinta.fi

Maarit Vento

Asiakkuuspäällikkö
040 554 0036
maarit.vento@kaakonviestinta.fi

Kirsi Ala-Outinen

Mediamyyjä
040 6485 973
kirsi.ala-outinen@kaakonviestinta.fi

Katja Broms

Mediamyyjä
040 6694 253
katja.broms@kaakonviestinta.fi

Arja Husso

Mediamyyjä
044 0350 301
arja.husso@kaakonviestinta.fi

Tarja Karhu

Asiakkuuspäällikkö
0400 854 661
tarja.karhu@kaakonviestinta.fi

Marja Niemikoski

Myyntijohtaja, Etelä-Karjala
044 738 1417
marja.niemikoski@kaakonviestinta.fi

Sisältömarkkinointi

Juuso Velin

Avainasiakaspäällikkö, sisältömarkkinointi
040 594 6885
juuso.velin@kaakonviestinta.fi

Katja Himanen

Avainasiakaspäällikkö, sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@kaakonviestinta.fi

Ketju- ja suurasiakkaat

Topi Korhonen

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0400 558 665
topi.korhonen@kaakonviestinta.fi

Kirsi Hotokka

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@kaakonviestinta.fi

Monica Andersson

Digituotepäällikkö
044 454 0629
monica.andersson@kaakonviestinta.fi

Emmi Savonen

Digipäällikkö, media-asiakkuudet
Perhevapaalla

Jari Koskikuru

Aluemyyntijohtaja
040 501 1087
jari.koskikuru@kaakonviestinta.fi

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä

Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6
Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

1.5.2020 YHTIÖJÄRJESTELYJEN MUUTOKSEN JOHDOSTA KAAKON VIESTINTÄ OY:N Y-TUNNUS VAIHTUU. UUSI Y-TUNNUS ON 2492479-3.
Samalla ESV-Paikallismediat Oy:n nimi muuttuu ja on jatkossa Kaakon Viestintä Oy.
Myös tilinumeroissa ja yhteystiedoissa tapahtuu joitain muutoksia.

Kaakon Viestintä Oy

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

Tilaa uutiskirje

Saat uutiskirjeen noin kerran kuukaudessa. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.