Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Etelä-Savo

Länsi-Savo                                                               Juvan Lehti                                                                        Pitäjänuutiset                                                   Mikkelin Kaupunkilehti
Sähköposti: myynti@lansi-savo.fi                          Sähköposti: myynti@juvanlehti.fi                                     Sähköposti: myynti@pitajanuutiset.fi            Sähköposti: ilmoitus@mikkelinkaupunkilehti.fi
Vaihde (05) 210 011                                                 Vaihde (05) 210 011                                                           Vaihde (05) 210 011                                         Vaihde (05) 210 011

Itä-Savo                                                                    Kangasniemen Kunnallislehti                                        Puruvesi
Sähköposti: myynti@ita-savo.fi                              Sähköposti: myynti@kangasniemenlehti.fi                    Sähköposti: myynti@puruvesi.net
Vaihde (05) 210 011                                                 Vaihde (05) 210 011                                                           Vaihde (05) 210 011

 

 

 

Minna Liimatainen

Mediamyyjä
044 406 3006
minna.liimatainen@kaakonviestinta.fi

Petra Kortelainen

Mediamyyjä
0440 350 246
petra.kortelainen@kaakonviestinta.fi

Juha Lyytikäinen

Asiakkuuspäällikkö
0440 350 244
juha.lyytikainen@kaakonviestinta.fi

Markku Olkkonen

Asiakkuuspäällikkö
046 920 9462
markku.olkkonen@kaakonviestinta.fi

Petri Hulkkonen

Asiakkuuspäällikkö
0440 350 525
petri.hulkkonen@kaakonviestinta.fi

Marko Hirn

Asiakkuuspäällikkö
044 751 7425
marko.hirn@kaakonviestinta.fi

Mari Makkonen

Asiakkuuspäällikkö
Vanhempainvapaalla

Matti Siitonen

Asiakkuuspäällikkö
044 751 7426
matti.siitonen@kaakonviestinta.fi

Arja Vironen

Mediamyyjä
044 035 0549
arja.vironen@kaakonviestinta.fi

Kaisa Heiskanen

Mediamyyjä
044 035 0517
kaisa.heiskanen@kaakonviestinta.fi

Jaana Ojamies

Mediamyyjä
044 035 0511
jaana.ojamies@kaakonviestintat.fi

Jukka Eskelinen

Mediamyyjä
044 751 7428
jukka.eskelinen@kaakonviestinta.fi

Kari Reponen

Asiakkuuspäällikkö
050 305 0830
kari.reponen@mikkelinkaupunkilehti.fi

Harri Juutilainen

Myyntijohtaja, Etelä-Savo
0440 161 500
harri.juutilainen@kaakonviestinta.fi

Sisältömarkkinointi

Juuso Velin

Avainasiakaspäällikkö, sisältömarkkinointi
040 594 6885
juuso.velin@kaakonviestinta.fi

Katja Himanen

Avainasiakaspäällikkö, sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@kaakonviestinta.fi

Ketju- ja suurasiakkaat

Topi Korhonen

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0400 558 665
topi.korhonen@kaakonviestinta.fi

Kirsi Hotokka

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@kaakonviestinta.fi

Monica Andersson

Digituotepäällikkö
044 454 0629
monica.andersson@kaakonviestinta.fi

Emmi Savonen

Digipäällikkö, media-asiakkuudet
Perhevapaalla

Jari Koskikuru

Aluemyyntijohtaja
040 501 1087
jari.koskikuru@kaakonviestinta.fi

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä

Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6
Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

1.5.2020 YHTIÖJÄRJESTELYJEN MUUTOKSEN JOHDOSTA KAAKON VIESTINTÄ OY:N Y-TUNNUS VAIHTUU. UUSI Y-TUNNUS ON 2492479-3.
Samalla ESV-Paikallismediat Oy:n nimi muuttuu ja on jatkossa Kaakon Viestintä Oy.
Myös tilinumeroissa ja yhteystiedoissa tapahtuu joitain muutoksia.

Kaakon Viestintä Oy

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

Tilaa uutiskirje

Saat uutiskirjeen noin kerran kuukaudessa. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.