Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Etelä-Savo

Länsi-Savo ja LS Keskiviikko                                               Juvan Lehti                                                                            Pitäjänuutiset
Sähköposti: myynti@lansi-savo.fi                                        Sähköposti: myynti@juvanlehti.fi                                        Sähköposti: myynti@pitajanuutiset.fi
Vaihde (05) 210 011                                                               Vaihde (05) 210 011                                                              Vaihde (05) 210 011

Itä-Savo                                                                                   Kangasniemen Kunnallislehti                                             Puruvesi
Sähköposti: myynti@ita-savo.fi                                            Sähköposti: myynti@kangasniemenlehti.fi                        Sähköposti: myynti@puruvesi.net
Vaihde (05) 210 011                                                               Vaihde (05) 210 011                                                               Vaihde (05) 210 011

 

Minna Liimatainen

Myyntineuvottelija
044 406 3006
minna.liimatainen@kaakonviestinta.fi

Anitta Ignatius

Myyntineuvottelija
044 454 0677
anitta.ignatius@kaakonviestinta.fi

Petra Kortelainen

Myyntineuvottelija
0440 350 246
petra.kortelainen@kaakonviestinta.fi

Mika Leppäaho

Myyntineuvottelija
0440 350 211
mika.leppaaho@kaakonviestinta.fi

Juha Lyytikäinen

Myyntineuvottelija
0440 350 244
juha.lyytikainen@kaakonviestinta.fi

Markku Olkkonen

Myyntineuvottelija
046 920 9462
markku.olkkonen@kaakonviestinta.fi

Petri Hulkkonen

Myyntineuvottelija
0440 350 525
petri.hulkkonen@kaakonviestinta.fi

Marko Hirn

Myyntineuvottelija
044 751 7425
marko.hirn@kaakonviestinta.fi

Mari Makkonen

Myyntineuvottelija
0440 350 526
mari.makkonen@kaakonviestinta.fi

Matti Siitonen

Myyntipäällikkö
044 751 7426
matti.siitonen@kaakonviestinta.fi

Arja Vironen

Myyntineuvottelija
044 035 0549
arja.vironen@esv-paikallismediat.fi

Kaisa Heiskanen

Myyntineuvottelija
044 035 0517
kaisa.heiskanen@esv-paikallismediat.fi

Jaana Ojamies

Myyntineuvottelija
044 035 0511
jaana.ojamies@esv-paikallismediat.fi

Jukka Eskelinen

Myyntineuvottelija
044 751 7428
jukka.eskelinen@esv-paikallismediat.fi

Harri Juutilainen

Myyntijohtaja, Etelä-Savo
0440 161 500
harri.juutilainen@kaakonviestinta.fi

Sisältömarkkinointi

Juuso Velin

Myyntipäällikkö, sisältömarkkinointi
040 594 6885
juuso.velin@kaakonviestinta.fi

Katja Himanen

Myyntijohtaja, sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@kaakonviestinta.fi

Ketju- ja suurasiakkaat

Topi Korhonen

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0400 558 665
topi.korhonen@kaakonviestinta.fi

Kirsi Hotokka

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@kaakonviestinta.fi

Monica Andersson

Digituotepäällikkö
044 454 0629
monica.andersson@kaakonviestinta.fi

Emmi Savonen

Digipäällikkö, media-asiakkuudet
Perhevapaalla

Jari Koskikuru

Aluemyyntijohtaja
040 501 1087
jari.koskikuru@kaakonviestinta.fi

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä

Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6
Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

Kaakon Viestintä ja ESV-Paikallismediat

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

Tilaa uutiskirje

Uutiskirjeessä kerromme digi- ja printtimainosratkaisuistamme sekä kattavista sisältömarkkinoinnin palveluistamme. Saat uutiskirjeen noin kerran kuukaudessa. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.