Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Itä-Savo

Sähköposti: ilmoitusmyynti@ita-savo.fi
Puh. (015) 350 3459
etunimi.sukunimi@kaakonviestinta.fi

 

Marko Hirn

Myyntineuvottelija
044 751 7425
marko.hirn@kaakonviestinta.fi

Markku Olkkonen

Myyntineuvottelija
046 920 9462
markku.olkkonen@kaakonviestinta.fi

Mari Makkonen

Myyntineuvottelija
0440 350 526
mari.makkonen@kaakonviestinta.fi

Minna Liimatainen

Myyntineuvottelija
044 726 8316
minna.liimatainen@kaakonviestinta.fi

Anitta Ignatius

Myyntineuvottelija
044 454 0677
anitta.ignatius@kaakonviestinta.fi

Petra Kortelainen

Myyntineuvottelija
0440 350 246
petra.kortelainen@kaakonviestinta.fi

Matti Siitonen

Myyntipäällikkö
044 751 7426
matti.siitonen@kaakonviestinta.fi

Harri Juutilainen

Myyntijohtaja, Etelä-Savo
0440 161 500
harri.juutilainen@kaakonviestinta.fi

Sisältömarkkinointi

Monica Andersson

Myyntipäällikkö, sisältömarkkinointi
044 454 0629
monica.andersson@kaakonviestinta.fi

Katja Himanen

Myyntijohtaja sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@kaakonviestinta.fi

Kaakon Viestintä

Topi Korhonen

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0400 558 665
topi.korhonen@kaakonviestinta.fi

Kirsi Hotokka

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@kaakonviestinta.fi

Emmi Savonen

Digipäällikkö, media-asiakkuudet
040 1801 167
emmi.savonen@kaakonviestinta.fi

Jari Koskikuru

Kaupallinen johtaja
040 501 1087
jari.koskikuru@kaakonviestinta.fi

 

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä

Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6
Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

Kaakon Viestintä ja ESV-Paikallismediat

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

Tilaa UUTISKIRJE