Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Kouvolan Sanomat

Sähköposti: myynti@kouvolansanomat.fi
Vaihde (05) 280 014
etunimi.sukunimi@kouvolansanomat.fi

 

Jonna Lehtinen

Myyntineuvottelija
040 554 0972
jonna.lehtinen@kaakonviestinta.fi

Susanna Raute

Myyntipäällikkö
040 480 7298
susanna.raute@kaakonviestinta.fi

Juuso Velin

Myyntineuvottelija
040 594 6885
juuso.velin@kaakonviestinta.fi

Eliisa Fihlman

Myyntineuvottelija
040 587 6728
eliisa.fihlman@kaakonviestinta.fi

Antti Taipale

Myyntineuvottelija
040 533 6171
antti.taipale@kaakonviestinta.fi

Ari Melkko

Myyntipäällikkö
040 506 4506
ari.melkko@kaakonviestinta.fi

Arttu Salmi

Myyntijohtaja, Kymenlaakso
044 751 7468
arttu.salmi@kaakonviestinta.fi

Sisältömarkkinointi

Monica Andersson

Myyntipäällikkö, sisältömarkkinointi
044 454 0629
monica.andersson@kaakonviestinta.fi

Katja Himanen

Myyntijohtaja, sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@kaakonviestinta.fi

Kaakon Viestintä

Topi Korhonen

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0400 558 665
topi.korhonen@kaakonviestinta.fi

Kirsi Hotokka

Myyntijohtaja, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@kaakonviestinta.fi

Emmi Savonen

Digipäällikkö, media-asiakkuudet
Perhevapaalla

Jari Koskikuru

Kaupallinen johtaja
040 501 1087
jari.koskikuru@kaakonviestinta.fi

 

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä

Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6
Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

Kaakon Viestintä ja ESV-Paikallismediat

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

Tilaa uutiskirje

Uutiskirjeessä kerromme digi- ja printtimainosratkaisuistamme sekä kattavista sisältömarkkinoinnin palveluistamme. Saat uutiskirjeen noin kerran kuukaudessa. Voit peruuttaa tilauksen milloin tahansa.