Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Etelä-Karjala

Etelä-Saimaa ja ES Keskiviikko

Sähköposti: myynti@esaimaa.fi

Vaihde (05) 210 011

Uutisvuoksi

Sähköposti: myynti@uutisvuoksi.fi

Vaihde (05) 210 011

Lappeenrannan Uutiset, tauolla 15.4.2020-

Sähköposti: myynti@lappeenrannanuutiset.fi

Vaihde (05) 210 011

Luumäen lehti

Sähköposti: myynti@luumaenlehti.fi

Vaihde (05) 210 011 

Länsi-Saimaan Sanomat

Sähköposti: myynti@lansisaimaa.fi

Vaihde (05) 210 011 

Paikallislehti Joutseno

Sähköposti: myynti@joutsenolehti.fi

Vaihde (05) 210 011 

Anuriikka Poutala

Ilona Peltola

Hanna Ukkola

Maarit Vento

Asiakkuuspäällikkö
040 554 0036
maarit.vento@media.fi

Kirsi Ala-Outinen

Mediamyyjä
040 6485 973
kirsi.ala-outinen@media.fi

Katja Broms

Mediamyyjä
040 6694 253
katja.broms@media.fi

Arja Husso

Mediamyyjä
044 0350 301
arja.husso@media.fi

Tarja Karhu

Asiakkuuspäällikkö
0400 854 661
tarja.karhu@media.fi

Marja Niemikoski

Myyntijohtaja, Etelä-Karjala
044 738 1417
marja.niemikoski@media.fi

Sisältömarkkinointi

Katja Himanen

Ketju- ja suurasiakkaat

Kirsi Hotokka

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@media.fi

Juuso Velin

Jari Koskikuru

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6 Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

Tietosuoja
Evästevalinnat
Kaakon Viestintä Oy

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

YHTIÖJÄRJESTELYJEN MUUTOKSEN JOHDOSTA KAAKON VIESTINTÄ OY:N UUSI Y-TUNNUS ON 2492479-3.


Samalla ESV-Paikallismediat Oy:n nimi muuttui, ja on jatkossa Kaakon Viestintä Oy.
Myös tilinumeroissa ja yhteystiedoissa tapahtui joitain muutoksia.