Ota yhteyttä

Täältä löydät yhteystietomme.

Etelä-Savo

Länsi-Savo
Sähköposti myynti@lansi-savo.fi
Vaihde (05) 210 011

Itä-Savo
Sähköposti myynti@ita-savo.fi
Vaihde (05) 210 011

Mikkelin Kaupunkilehti
Sähköposti myynti@mikkelinkaupunkilehti.fi
Vaihde (05) 210 011

 

Juvan Lehti
Sähköposti myynti@juvanlehti.fi
Vaihde (05) 210 011

Kangasniemen Kunnallislehti
Sähköposti myynti@kangasniemenlehti.fi
Vaihde (05) 210 011

Pitäjänuutiset
Sähköposti myynti@pitajanuutiset.fi
Vaihde (05) 210 011

Puruvesi
Sähköposti myynti@puruvesi.net
Vaihde (05) 210 011

Minna Liimatainen

Kari Reponen


Asiakkuuspäällikkö

050 305 0830
kari.reponen@media.fi

Juha Lyytikäinen

Markku Olkkonen

Petri Hulkkonen

Marko Hirn


Asiakkuuspäällikkö

044 751 7425
marko.hirn@media.fi

Mari Makkonen


Asiakkuuspäällikkö

Vanhempainvapaalla

Matti Siitonen

Jukka Eskelinen


Mediamyyjä

044 751 7428
jukka.eskelinen@media.fi

Jaana Ojamies


Mediamyyjä
044 035 0511
jaana.ojamies@media.fi

Harri Juutilainen


Myyntijohtaja, Etelä-Savo

044 016 1500
harri.juutilainen@media.fi

Sisältömarkkinointi

Katja Himanen

Ketju- ja suurasiakkaat

Kirsi Hotokka

Avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@media.fi

Juuso Velin


Digituotepäällikkö

040 594 6885
juuso.velin@media.fi

Jari Koskikuru

Tekijänoikeudet © Kaakon Viestintä Käyntiosoite: Teollisuuskatu 2-6 Postiosoite: PL 6, 50101 Mikkeli

Tietosuoja
Evästevalinnat
Kaakon Viestintä Oy

Etelä-Saimaa
Itä-Savo
Juvan Lehti
Kaakonkulma
Kangasniemen Kunnallislehti
Keskilaakso
Kouvolan Sanomat
Kymen Sanomat
Luumäen Lehti

Länsi-Saimaan Sanomat
Länsi-Savo
Paikallislehti Joutseno
Pitäjänuutiset
Puruvesi
Uutisvuoksi
ES Keskiviikko
KS Keskiviikko
LS Keskiviikko

YHTIÖJÄRJESTELYJEN MUUTOKSEN JOHDOSTA KAAKON VIESTINTÄ OY:N UUSI Y-TUNNUS ON 2492479-3.


Samalla ESV-Paikallismediat Oy:n nimi muuttui, ja on jatkossa Kaakon Viestintä Oy.
Myös tilinumeroissa ja yhteystiedoissa tapahtui joitain muutoksia.